hauck wóżek 3w1 Malibu 4 Trioset Black/Silver

Hauck

Nowość

Dzięki kompaktowemu zestawowi Trio, macie do dyspozycji doskonałe wyposażenie od momentu narodzin dziecka aż po wiek przedszkolny. Wyjątkowo lekki, zwrotny o eleganckim wzorze w romby, Malibu 4 Trio Set to idealny towarzysz przyjemnego spaceru po mieście.

Wszystko do siebie pasuje. Dzięki obrotowym kółkom z hamulcami z przodu, zestaw Malibu 4 Trio jest szczególnie zwrotny, gwarantuje świetną zabawę podczas prowadzenia, a przytulna gondola daje maluchowi poczucie bezpieczeństwa od samego początku. Fotelik samochodowy Zero Plus Comfort o+ może być także wykorzystywany od chwili narodzin i montowany na ramie bez konieczności stosowania dodatkowych adapterów, które są z nią zintegrowane. Dzięki temu powstaje praktyczny i zwrotny zestaw Shop'n Drive System, który umożliwia poruszanie się z dzieckiem nawet po małych sklepikach. A co najważniejsze to gwarancja bezpieczeństwa Waszego malucha dzięki opatentowanemu zabezpieczeniu przed uderzeniem z boku oraz 3-punktowej uprzęży.

A kiedy maleństwo podrośnie, można korzystać z dużego, komfortowego, siedziska! Oparcie można regulować do pozycji leżącej pociągając pasek, a podnóżek umożliwia ustawienie w różnych pozycjach. Wysuwany daszek zapewnia maksymalną ochronę przed słońcem, wiatrem oraz deszczem, a okienko wykonane w daszku umożliwia stałą obserwację małego pasażera. Daszek wykonany jest z siatki, która zapewnia maksymalną wentylację. Dodatkowym zabezpieczeniem dziecka jest 5-punktowa uprzęż oraz przedni zderzak, a mocne hamulce są niezawodne podczas postoju. Zarówno akcesoria malucha jak i zakupy można przechować w dużym koszyku pod siedzeniem. Po złożeniu, Malibu 4 zmieści się do każdego bagażnika.

Do 25 kg. Zestaw Malibu 4 może być wykorzystywany przez długi czas z uwagi na to, że może z niego korzystać dziecko o wadze do 25 kg. Oznacza to nasze dobrowolne spełnienie wymogów daleko wykraczające poza obowiązujące przepisy.