hauck wózek 3w1 Pacific 3 Shop N Drive Set Caviar Zobacz większy

hauck wózek 3w1 Pacific 3 Shop N Drive Set Caviar

Hauck

Nowość

Ten ultralekki wózek spacerowy typu combo to doskonałe rozwiązanie zarówno do spacerów po mieście jak i w warunkach wiejskich. Dzięki Pacific 3 Shop N Drive macie wiele możliwości od pierwszych dni życia malucha, ponieważ gondola 2w1 może być przekształcona w sportowe siedzenie i montowana w dwóch kierunkach. Konstrukcja Pacific 3 umożliwia szybkie jego złożenie do niewielkich rozmiarów i umieszczenie każdym bagażniku.

Zwrotny towarzysz. Ten niezwykle lekki wózek nie sprawia trudności w prowadzeniu i dzięki obrotowym kółkom, hamulcom kół przednich oraz superdużym kółkom tylnym. Pacific 3 to pełna gwarancja przyjemnej jazdy o każdej porze!

Od pierwszych chwil życia. Jego sportowe siedzisko można w prosty i szybki sposób zamienić na przytulną gondola gwarantująca bezpieczeństwo malucha od pierwszych chwil jego życia. W późniejszym okresie życia małego użytkownika, może być połączona z pokrowcem, który utworzy śpiworek dostosowany do sportowego siedziska.

Dziecięcy fotelik samochodowy Zero Plus 0+ jest dostępny w zestawie z siedziskiem, które można wykorzystywać od pierwszych chwil życia malucha. Montowany na ramie bez konieczności stosowania dodatkowych adapterów, które są z nią zintegrowane. Dzięki temu powstaje praktyczny i zwrotny zestaw Shop'n Drive System, który umożliwia poruszanie się z dzieckiem nawet po małych sklepikach. Dzięki opatentowanemu zabezpieczeniu przed uderzeniem z boku oraz 3-punktowej uprzęży wasz maluch może bezpiecznie podróżować w każdych warunkach. Zdejmowana wyściółka pod głowę oraz podkładka na siedzenie stabilizują malucha.

Dobre samopoczucie w dwóch kierunkach. A kiedy maleństwo wyrośnie z gondoli, można ją zamienić na sportowy fotelik i korzystać jeszcze przez długi czas. Całość można regulować do pozycji leżącej używając w tym celu tylko jednej ręki oraz w zależności od preferencji dziecka fotelik może być montowany na ramie w dwóch kierunkach. Dodatkowym zabezpieczeniem dziecka jest 5-punktowa uprzęż oraz poprzeczny pałąk przedni zderzak, a mocne hamulce są niezawodne podczas postoju. Dodatkowo, zarówno akcesoria malucha jak i zakupy można przechować w dużym koszyku pod siedzeniem. Po złożeniu, Pacific 3 zmieści się do każdego bagażnika