hauck wózek 3w1 Rapid 3R Trioset Charcoal

Hauck

Nowość

Zestaw Rapid 3R Trio to czysta przyjemność rodzinnego spacer dzięki temu dostosowanemu do nierównych powierzchni wózkowi wyposażonemu w odpowiednie do trudnego terenu kółka! Miękki materiał użyty do produkcji tego szybkiego wózka, dwubarwna rama oraz niewielkie rozmiary po złożeniu z pewnością wzbudzą entuzjazm każdego użytkownika Ten sportowy model Trio wykonany przy użyciu materiału wysokiej jakości z pewnością zachwyci wszystkich; dodatkowo można go złożyć w ciągu kilku sekund używając tylko jednej ręki.

Sprawdza się w każdym terenie. Dzięki dużym kółkom umożliwiającym jazdę w każdym terenie oraz obrotowemu kółku z hamulcem z przodu pojazdu, Rapid 3R charakteryzuje się dużą zwrotnością i jest wprost stworzony do jazdy po nierównej nawierzchni. Tapicerowany, wygodny uchwyt można podnieść lub obniżyć o 30 cm dostosowując do wzrostu rodzica.

Od pierwszych chwil życia. W połączeniu z przytulną gondolą, Rapid 3R może być stosowany od pierwszych chwil życia małego pasażera. Łatwa w montażu na ramie gondola zapewni maluchowi poczucie bezpieczeństwa od pierwszych dni życia. Fotelik samochodowy Comfort Fix jest łatwo zamontować na ramie, a uzyskany w ten sposób system Shop'n Drive umożliwia przeciśnięcie się przez najciaśniejsze przestrzenie alejek sklepowych. Podczas wypraw samochodowych, Comfort Fix zapewnia bezpieczeństwo przez cały czas jazdy i może być mocowany oddzielnie na dostępnej oddzielnie bazie Isofix Base. Innowacyjna technologia pianki poliuretanowe pochłaniająca wstrząsy stanowi podstawę wykonania fotelika samochodowego i gwarantuje doskonałą ochronę bocznych części ciała w przypadku zderzenia. 3-punktowy pas stanowi dodatkowy element podnoszący poziom bezpieczeństwa. System umożliwia także używanie akcesoriów zabezpieczających główkę w razie potrzeby, a oddychający materiał zapewnia maluchowi komfort podróży w foteliku przez cały czas.

Elegancki o sportowy. A kiedy maleństwo podrośnie, można korzystać z dużego, komfortowego, siedziska sportowego. Oparcie można regulować do pozycji leżącej pociągając pasek, a podnóżek umożliwia ustawienie w różnych pozycjach. Wysuwany dzięki użyciu zamka błyskawicznego daszek odsłania część wykonaną z siatki w celu zapewnienia optymalnego poziomu wentylacji. Dodatkowym zabezpieczeniem dziecka jest 5-punktowa uprzęż oraz przedni zderzak, a mocne hamulce Rapid 3R są niezawodne podczas postoju. Szybkie składanie do niewielkich rozmiarów. Rapid 3R można złożyć w ciągu kilku sekund używając do tego tylko jednej ręki; pętla wydłuża się dwukrotnie umożliwiając przenoszenie tego środka transportu w metrze lub wnoszenie po schodach. Dodatkowo; jedna ręką jest wolna, aby asekurować malucha. Naturalnie, Rapid 3R może być bezpiecznie schowany nawet w bardzo małych autach.

Nasza rekomendacja! Podczas podróży zalecamy korzystanie z dostępnej oddzielnie bazy Comfort Fix Isofix. Dodatkowo, Rapid 3R jest dostępny także w wersji pojedynczej spacerówki.

Do 25 kg. Rapid 3R może być wykorzystywany przez długi czas z uwagi na to, że może w z niego korzystać dziecko o wadze do 25 kg, co czyni go idealnym towarzyszem dziecka aż do 5-go roku życia. Oznacza to nasze dobrowolne spełnienie wymogów daleko wykraczające poza obowiązujące przepisy.