hauck wózek Eagle 4S denim/grey

Hauck

Nowość

Ta lekka i kompaktowa spacerówka jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców w mieście. Eagle 4S oferuje najwyższy komfort w najmniejszej postaci. Dzięki pozycji leżącej, a także możliwości połączenia go z gondolą lub iPro Baby oraz nosidełkiem dla niemowląt Comfort Fix, ten sportowy wózek może być używany od pierwszych dni życia dziecka. Po złożeniu do niewielkich rozmiarów, Eagle 4S można wygodnie nosić na ramieniu.

Miękko wyściełane siedzisko jest dwustronne i można je montować w obu kierunkach. Zarówno podnóżek, jak i oparcie można ustawić w pozycji leżącej, a budkę z osłoną przeciwsłoneczną można swobodnie rozkładać. Ponadto budka jest wyposażona w wizjer typu peek-a-boo wykonany z tkaniny siatkowej dla lepszej cyrkulacji powietrza.

Uchwyt do pchania wózka jest miękki w dotyku i można go regulować do 30 cm wysokości. W ten sposób rodzice o każdym wzroście z łatwością mogą pchać wózek Eagle 4S. Dzięki czterem zwrotnym kołom, a także lekkiemu zawieszeniu, Eagle 4S jest bardzo łatwy w manewrowaniu. Przednie koła są skrętne, ale można je również zablokować. Biała linia umieszczona na kołach zapewnia lepszą widoczność w ciemności. Wyściełane 5-punktowe pasy z regulacją wysokości, barierka oraz hamulec postojowy zapewnią Twojemu dziecku bezpieczeństwo.

Lekki aluminiowy wózek można złożyć do bardzo niewielkich rozmiarów. Umożliwia to transport Eagle 4S nawet w małych samochodach, przechowywanie go w domu lub łatwe noszenie wózka przez ramię za pomocą wygodnego paska.

Nasza wskazówka: W uzupełnieniu do Eagle 4S oferujemy również gondolę, a także hauck Comfort Fix i nosidełka dla niemowląt hauck iPro Baby (potrzebne są oddzielne adaptery do spacerówki) oraz bazę ISOFIX dla każdego z nich. Prawdziwie wszechstronny zestaw.