hauck wózek Sunny mint/black

Hauck

Nowość

Sunny - wszechstronny towarzysz miejski o kompaktowych rozmiarach. Ten lekki wózek spacerowy może być używany od pierwszych dni życia, zarówno w pozycji leżącej, jak i w połączeniu z fotelikiem samochodowym dla niemowląt. Po złożeniu jedną ręką, pasuje do niemal każdego bagażnika samochodowego.

 

Ta spacerówka jest nie tylko bardzo wygodna dzięki regulacji oparcia i podnóżka w pozycji leżącej, ale także bardzo płynna w prowadzeniu. Skrętne i blokowane przednie koła sprawiają, że Sunny jest bardzo łatwa do pchania i kierowania.

 

Ponadto duża budka z osłoną przeciwsłoneczną chroni Twoje dziecko przed każdą pogodą. Można ją swobodnie rozkładać, aby słońce, wiatr lub deszcz nie dostały się do małego odkrywcy. A gdy jest gorąco, wystarczy otworzyć zamek błyskawiczny, który odsłoni siateczkę dla lepszej wentylacji.

 

5-punktowe pasy, przednia barierka i hamulec postojowy pomogą zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo w każdej chwili, podczas wakacji lub codziennego życia. Do transportu, Sunny składa się kompaktowo w ciągu kilku sekund.

 

Nasza rekomendacja: dzięki osobno dostępnym adapterom, możesz zamocować zarówno foteliki samochodowe iPro Baby (i-Size), jak i Comfort Fix (ADAC: GOOD) na podwoziu wózka. To daje praktyczny system Shop'n Drive na krótkie wycieczki po mieście.