hauck wózek Swift Plus Denim

Hauck

Nowość

Nowy York, Rio, Tokio! Dla każdego podróżnika i dla tych, którzy szukają świetnego towarzysza codziennych wypraw! Swift plus mieści wielki komfort w małej formie. Wygodnie składa się go jedną ręką, dzięki czemu można go łatwo przenosić na ramieniu.

Nasza najmniejsza i najwygodniejsza spacerówka. Spacerówka tego typu posiada wiele zalet, szczególnie dla małych odkrywców, ale również dla ich rodziców. Swift plus to czysta wygoda, jego wnętrze wyściełane jest wyjątkowo miękkim siedziskiem. Swift plus posiada funkcję regulowania oparcia i dopasowywania podnóżka, gdyż zakupy i podróże, to przecież ciężka praca.

Twój maluch jest przygotowany na wszystko, bo budka w naszym Swift Plus jest naprawdę duża i chroni przed każdą pogodą. Rodzice będą mogli komfortowo poruszać się nawet po najmniejszych sklepach, a skrętne przednie koła jeszcze dodatkowo to ułatwią. A wszystkie zakupy zmieszczą się do kosza. 5-punktowe pasy i pałąk zapewnią dziecku odpowiednie bezpieczeństwo.

Jeżeli Twoje dziecko woli jednak czasem samo pospacerować to nie ma problemu. Swift Plus składa się kompaktowo, tylko za pomocą jednej ręki i dzięki pasom może być przenoszony na ramieniu. Oczywiście dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się również do każdego bagażnika.