hauck wózek Rapid 3R Charcoal

Hauck

Nowość

Rapid 3R – to czysta przyjemność rodzinnego spaceru dzięki temu dostosowanemu do nierównych powierzchni wózkowi wyposażonemu w odpowiednie do trudnego ternu kółka! Miękki materiał użyty do produkcji tego szybkiego wózka, dwubarwna rama oraz niewielkie rozmiary po złożeniu z pewnością wzbudzą entuzjazm każdego użytkownika

Sprawdza się w każdym terenie. Dzięki dużym kółkom umożliwiającym jazdę w każdym terenie oraz obrotowemu kółku z hamulcem z przodu pojazdu, Rapid 3R charakteryzuje się dużą zwrotnością i jest wprost stworzony do jazdy po nierównej nawierzchni. Wasz mały skarb z pewnością polubi podróżowanie w tym wygodnym, dużym wózku z oparciem, które można rozłożyć do pozycji leżącej jednym pociągnięciem paska. Podnóżek jest także regulowany, a duży daszek z zabezpieczeniem UV można wysunąć po użyciu zamka błyskawicznego. Podczas tej czynności odsłaniamy część daszku wykonaną z siatki, która zapewnia odpowiednią wentylację. Tapicerowany, wygodny uchwyt można podnieść lub obniżyć o 30 cm dostosowując do wzrostu rodzica. Dzięki wysokiej jakości materiałowi oraz dwukolorowej ramie, Rapid 3R z pewnością zachwyci wszystkich.

Szybkie składanie do niewielkich rozmiarów. Rapid 3R można złożyć w ciągu kilku sekund używając do tego tylko jednej ręki; pętla wydłuża się dwukrotnie umożliwiając przenoszenie tego środka transport w metrze lub wnoszenie po schodach, podczas gdy druga ręka zabezpiecza malucha. Naturalnie, Rapid 3R może być bezpiecznie schowany nawet w bardzo małych autach.

Bezpieczeństwo jazdy. Maksymalny poziom bezpieczeństwa jest zagwarantowany dzięki 5-punktowemu pasowi oraz przedniemu zderzakowi. Podczas postoju, hamulec unieruchamia wózek z obu stron.

Wszystko razem. W podróż z Rapid 3R zalecamy fotelik samochodowy Comfort Fix. Zestaw ten umożliwia zbudowanie praktycznego systemu Shop'n Drive. W samochodzie, zapewnia on maksymalne bezpieczeństwo dzięki modułowemu systemowi ochrony przed uderzeniami z boku odpowiednia baza Comfort Fix Isofix jest dostępna oddzielnie. Dodatkowo w naszej ofercie dostępny jest Rapid 3R w zestawie z gondolą i siedziskiem samochodowym.

Do 25 kg. Rapid 3R może być wykorzystywany przez długi czas z uwagi na to, że może w z niego korzystać dziecko o wadze do 25 kg, co czyni go idealnym towarzyszem dziecka aż do 5-go roku życia.