Hauck Duett 3 melange charcoal

Jeden dla wszystkich. Ten wózek dla rodzeństwa jest naprawdę wielofunkcyjny, bo gładko wpasowuje się w wasze rodzinne plany. Z taką ilością kombinacji, Duett 3 jest idealnym towarzyszem od samego początku. Poradzi sobie nawet z wąskimi przejściami.

Więcej szczegółów

Hauck

Nowość

Jeden dla wszystkich. Ten wózek dla rodzeństwa jest naprawdę wielofunkcyjny, bo gładko wpasowuje się w wasze rodzinne plany. Z taką ilością kombinacji, Duett 3 jest idealnym towarzyszem od samego początku. Poradzi sobie nawet z wąskimi przejściami.

Dwa w jednym. Teraz możesz wziąć dwójkę swoich dzieci na spacer w tym świetnym wózku rok po roku. Duett 3 z łatwością dopasuje się do Twoich rodzinnych planów. Główną zaletą jest to, że dwójka Twoich dzieci może w nim podróżować nie jedno obok drugiego, co znacząco zwiększa rozmiar wózka, ale jedno nad drugim. Duett 3 z pewnością zmieści się w każde drzwi i do każdej windy. Rączka może być indywidualnie dopasowana do wzrostu mamy czy taty, tak aby czuli się komfortowo. Lekka aluminiowa rama i odporne na przebicie opony zapewniają swobodną jazdę na każdej powierzchni. Blokowane przednie koła obracają się o 360°. Ciesz się wspaniałymi wycieczkami z całą rodziną w tym podwójnym wózku.

Bezpieczeństwo od samego początku. Twoje maleństwo będzie bezpieczne w przytulnej gondoli już od dnia narodzin. Starsze dziecko podróżuje w niższym siedzisku. Wyściełane boki siedziska zapewniają bezpieczeństwo. Oparcie można rozszerzyć dzięki suwakom tak aby dziecku było wygodniej. Jeśli pudka przeszkadza to można ją z łatwością odczepić. Tylne koła są ‘pełne’ i zabezpieczone tak, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy.

Bądź elastyczny, nawet z bliźniakami. Spodziewasz się bliźniąt i chciałabyś używać Duett 3 już od dnia narodzin? Mamy na to rozwiązanie! Druga gondola, osobno w sprzedaży jest dostępna do Duetta 3! Pasuje do adapterów przy dolnym siedzisku wózka, więc gondole są zamontowane jedna nad drugą.

Oczywiście mamy też fotelik! W miejsce gondoli możesz też zamontować dostępny odobno fotelik Comfort Fix – fotelik do wózka Duett 3. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych adapterów, gdyż te są zamontowane już na ramie wózka. Dzięki wbudowanej osłonie bocznej będzie chronionej najlepiej jak to możliwe już od pierwszego dnia życia. Użyte oddychające materiały i miękka wyściółka zapewnią odpowiednią wygodę. Fotelik możesz zamontować przy użyciu 3-punktowego pasa samochodowego lub (dostępnej osobno) bazy Isofix. Zaletą bazy jest to, że nie musisz budzić śpiącego dziecka podczas przekładania fotelika z samochodu na ramę wózka. Tylko klik i jedziesz. Starsze dziecko może swobodnie podróżować w dolnym siedzisku.

Odwiedzacie dziadków? Kiedy jedno z dzieci jest z dziadkami, użyj Duett 3 jako pojedynczej spacerówki usuwając bez problemu dolne siedzisko! Kiedy dzieci jest dwójka to drugie siedzisko z łatwością zamontujesz z powrotem na ramie!

Zmiany są łatwe! Kiedy Twoje dziecko wyrośnie z gondoli to z łatwością przemienisz ją w siedzisko do spacerówki. Siedzisko możesz zamontować w dwóch kierunkach. Rodzeństwo może patrzeć w swoim kierunku, lub obydwoje mogą patrzeć w jedną stronę. Dzięki regulacji oparcia i podnóżka siedzisko jest bardzo komfortowe dla dziecka. Rozszerz budkę używając zamka a oddychający, siateczkowy materiał zapewni odpowiedni poziom wentylacji. Osłonka na nóżki, która wcześniej była osłonką na gondolę zamienia się w ochronę nóżek w siedzisku spacerówki. Osłony przeciwdeszczowe mają maleńkie dziurki dla lepszej wentylacji i mogą być używane oddzielnie.5-punkowe pasy i hamulec zapewniają Twoim maluchom bezpieczeństwo przez cały czas.

1 Inne produkty w tej samej kategorii: