hauck wózek 2w1 Mars Duoset caviar/stone

Hauck

Nowość

Dzięki zestawowi Mars Duo, każda rodzinna podróż będzie przygodą. Składający się z wygodnego wózka i sportowej spacerówki, ten zestaw jest częścią serii iPro. Można go połączyć z kompatybilnymi fotelikami samochodowymi dla niemowląt iPro Baby (i-Size) i Comfort Fix (ADAC: GOOD) - bez adaptera. Wózek jest wyposażony w koła odporne na przebicie i odwracane siedzenie z możliwością regulacji w pozycji leżącej. Ponadto, wózek ma maksymalne obciążenie do 25 kg, a jego kompaktowy składany rozmiar pomieści prawie każdy samochód.

W przytulnym wózku z materacem, dziecko od samego początku poczuje się bezpiecznie. Dużą budkę z osłoną przeciwsłoneczną można przeciągnąć swobodnie nad dzieckiem. Wodoodporne i odporne na promieniowanie UV materiały budki i pokrowca wózka ochronią malucha przy każdej pogodzie. Aby uzyskać lepszą cyrkulację powietrza, możesz otworzyć zamek budki, aby odsłonić część siateczkową.

Lekkie sportowe siedzenie jest miękko wyściełane i można je montować w obu kierunkach. Duża powierzchnia do siedzenia zapewnia przestrzeń na głowę i nogi nawet dla starszych dzieci. Oparcie można ustawić w pozycji leżącej nawet jedną ręką, a podnóżek jest regulowany, dzięki czemu Mars nadaje się nawet dla noworodków. Duża budka z osłoną przeciwsłoneczną jest odporna na promienie UV i można ją swobodnie rozkładać. Przez wizjer peek-a-boo rodzice zawsze mogą zobaczyć swoje dziecko. Dołączona osłona do bagażnika ochroni malucha przed zimnem, a pięciopunktowe pasy i przednia barierka zapewni bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

Dzięki lekkiemu aluminiowemu podwoziu, skrętnym i blokowanym przednim kołom, a także zawieszeniu, Mars jest wyjątkowo łatwy do pchania. Hamulec postojowy działający po obu stronach zapewnia bezpieczeństwo podczas każdego zatrzymania. A kiedy nadejdzie czas na przewiezienie tego wspaniałego wózka, możesz go po prostu złożyć do kompaktowego rozmiaru, wraz z siedziskiem. Idealny towarzysz podróży i na co dzień.

Zalecenie: Zdecydowanie polecamy zarówno foteliki samochodowe iPro Baby, jak i Comfort Fix oraz ich bazy. Te dwa nosidełka dla niemowląt mogą być mocowane na podwoziu wózka bez adaptera, co daje praktyczny system podróżny na krótkie wycieczki do miasta.