hauck wózek 2w1 Eagle 4S Duoset Melange grey

Hauck

Nowość

Dzięki tej lekkiej miejskiej spacerówce, będziesz dobrze wyposażony od samego początku. Wózek, moskitiera, pokrowiec do bagażnika 2w1 i zwinna spacerówka składana do bardzo małych rozmiarów z paskiem do noszenia ułatwią podróżowanie. Aby skorzystać z naszego Eagle 4S Duoset, zalecamy osobno dostępne nosidełka dla niemowląt iPro Baby i-Size lub Comfort Fix, a także ich bazy.

Z wygodnego wózka można korzystać od pierwszych dni życia. Aby chronić dziecko w każdych warunkach pogodowych, duża i rozkładana budka jest wyposażona w odporne na promieniowanie UV i wodoodporne materiały, a także w dodatkową ochronę przed słońcem. Aby zwiększyć przepływ powietrza, zamek błyskawiczny budki można otworzyć i odsłonić część siateczkową. Aby uchronić dziecko przed niebezpiecznymi owadami, dołączoną moskitierę można rozłożyć nad wózkiem.

Gdy Twoje dziecko wyrośnie z wózka, pokrowiec można przekształcić w pokrowiec do bagażnika za pomocą dołączonej poduszki siedziska. Można go następnie wykorzystać jako siedzenie spacerówki Eagle 4S. Poduszka siedziska wykonana jest z miękkich i przyjemnych materiałów i ma otwory na 5-punktowe pasy wózka.

Dwustronne siedzisko jest miękko wyściełane i bardzo przestronne. Rączkę wózka można regulować do 30 cm wysokości, co jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców o każdym wzroście. Dzięki zawieszonym zwrotnym kołom i lekkiemu podwoziu wózek jest bardzo łatwy w obsłudze. Oba przednie koła są skrętne lub blokowane, dzięki czemu Eagle 4S jest idealnym towarzyszem na każdą okazję. Białe linie na kołach odbijają się, gdy jest ciemno, co zapewnia większe bezpieczeństwo, podobnie jak wyściełane 5-punktowe szelki, miękka przednia barierka i hamulec postojowy.

Aby ułatwić transport, ten lekki wózek można łatwo złożyć.

Do uzupełnienia zestawu, zalecamy nosidełka hauck iPro Baby i-Size lub hauck Comfort Fix i ich bazy (potrzebne są adaptery do spacerówki). W ten sposób Eagle 4S może być również używany jako praktyczny system Shop'n Drive.