Hauck Fisher Price Sleep'n Play Plus SQ Gumball Black

Hauck

Nowość

To stylowe łóżko jest idealne do każdego pokoju. Nie tylko dzięki słodkiemu wyglądowi :). Składane do niewielkich rozmiarów łóżeczko jest idealnym towarzyszem każdej podróży i wizyty u dziadków.

Dzięki temu łóżeczku dziecko wszędzie będzie się czuło jak w domu. Łatwo można je złożyć i przetransportować w wygodnej torbie. To wszystko sprawia, że Sleep’n Play Plus jest idealnym towarzyszem podróży, wizyty u dziadków albo po prostu atrakcyjną alternatywą do domu.

Idealne do spania i zabawy. Sleep’n Play Plus można używać na wiele sposobów. Może być mobilnym miejscem zabawy, miejscem odpoczynku czy miejscem do spania. Twój maluch może wchodzi i wychodzić dzięki bocznym, zapinanym drzwiczkom, co daje więcej opcji użytkowania. Oczywiście zapięcie regulowane jest tylko od zewnątrz.

Gdziekolwiek potrzebujesz. Łóżeczko możesz przesunąć tak gdzie potrzebujesz. Twój maluch będzie się cieszył, że zawsze może być blisko Ciebie, a Ty spokojnie możesz podglądać co robi dzięki dużym bocznym okienkom. A kiedy nadejdzie czas na sen po prostu przesuń łóżeczko obok swojego łóżka i używaj jako praktyczne miejsce do spania dla niemowlaka i starszaka.

Opakowanie zawiera torbę do transportu i cienki materacyk. Rekomendujemy zakup materaca Sleeper i pokrycia Bed me o wymiarach 120 x 60cm jako opcjonalne dodatki.