hauck łóżeczko Sleep N Play Center 3 Forest fun

Hauck

Nowość

Sleep N Play Center 3 - wszechstronny od pierwszych dni życia z leżanką o regulowanej wysokości i stolikiem do przewijania. To łóżeczko turystyczne jest łatwe do złożenia oraz przemieszczania się dzięki zintegrowanym kółkom i systemowi składania, dzięki czemu jest idealne na każdą podróż. W komplecie jest również torba transportowa.

Poziom dla noworodka jest szczególnie praktyczny, ponieważ oferuje nie tylko bezpieczne środowisko Twojemu dziecku, ale także ochronę dla Twoich pleców. Później dostawka dla noworodka może zostać usunięta poprzez otwarcie zamka błyskawicznego.

Na dołączonym przewijaku możesz w każdej chwili zmienić pieluszki swojego dziecka. Wystarczy po prostu dołączyć go do łóżka podróżnego, następnie można go łatwo zdjąć. W bocznych kieszeniach łóżka można przechowywać zabawki, pieluszki i inne niezbędne rzeczy.

Ponadto, to łóżeczko turystyczne może być również używane jako kojec. Nasz zestaw Sleep N Play Center 3 to fantastyczny plac zabaw z bocznym wyjściem, z którego dziecko może wchodzić i wychodzić. Ze względów bezpieczeństwa zamek błyskawiczny można otworzyć tylko z zewnątrz. Siatkowe okienka utrzymują dobrą wentylację kojca. Korzystając z kół, możesz ustawić łóżko podróżne w dowolnym pokoju, od sypialni po salon.

Składany materac/baza są również zawarte w zestawie. Dla wygody Twojego dziecka zalecamy osobno dostępny materac „Sleeper” i prześcieradło „Bed Me” o wymiarach 120 x 60 cm. Dostępna jest także praktyczna moskitiera „Protect Me”.

Nasza wskazówka dla łatwego montażu! Postaw złożone łóżko na nogach i rozsuń je. Najpierw rozłóż mniejsze części boczne, a następnie większe, aż będą się odpowiednio zazębiać. Dopiero wtedy dociśnij je do podłogi, aż osiągnie płaską i stabilną pozycję. Podczas składania łóżka postępuj odwrotnie. Najpierw popchnij łóżko w górę, a dopiero potem złóż mniejsze i większe części boczne. Możesz obejrzeć wideo z montażu na: https://www.youtube.com/user/hauckfunforkids