hauck łóżeczko Play N Relax Center Melange grey

Hauck

Nowość

7-częściowy zestaw Play N Relax Center może być używany od pierwszych dni życia dzięki dostawce dla niemowląt oraz przewijakowi. Stożkowy kształt łóżeczka sprawia, że ​​jest bardzo stabilne i odporne na przechylenie, a kółka umożliwiają przesuwanie łóżka. Ponadto łatwy montaż i składanie sprawia, że ​​idealnie nadaje się na podróże lub wizyty u babci i dziadka.

Na etapie noworodka, Twoje dziecko od samego początku poczuje się swobodnie. Podwyższona powierzchnia do leżenia ułatwia umieszczenie i wyjęcie malucha w sposób przyjazny dla pleców. Później podwyższony poziom można usunąć, otwierając zamek błyskawiczny. Na praktycznym przewijaku, który można zawiesić na bocznej części łóżeczka, możesz wygodnie przewinąć dziecko, nawet podczas podróży, a pieluszki, chusteczki nawilżane i zabawki są pod ręką w bocznej kieszeni.

Play N Relax Center to także fantastyczne centrum zabaw. Korzystając z bocznego otworu, który można otworzyć tylko z zewnątrz ze względów bezpieczeństwa, Twój mały odkrywca może raczkować do łóżka i wychodzić z niego. Dzięki kółkom możesz przesuwać kojec podczas wykonywania obowiązków domowych. Ponadto duże okienka wykonane z tkaniny siatkowej zapewniają cyrkulację powietrza i dobry widok. Dzięki powierzchni do leżenia o wymiarach 120 x 66 cm, to obszerne łóżeczko turystyczne może być używane przez długi czas.

W kilku szybkich ruchach łóżeczko można rozłożyć lub złożyć do kompaktowego i łatwego do transportu rozmiaru. Torba do przenoszenia jest dołączona do zestawu.

W skład zestawu wchodzi również składane podłoże, a dla jeszcze większego komfortu zalecamy osobno dostępny materac hauck Sleeper XL 120 x 66 cm, a także prześcieradło hauck Bed Me o wymiarach 120 x 60 cm.

Nasza wskazówka dla łatwego montażu! Postaw złożone łóżko na nogach i rozsuń je. Najpierw rozłóż mniejsze części boczne, a następnie większe, aż będą się odpowiednio zazębiać. Dopiero wtedy dociśnij je do podłogi, aż osiągnie płaską i stabilną pozycję. Podczas składania łóżka postępuj odwrotnie. Najpierw popchnij łóżko w górę, a dopiero potem złóż mniejsze i większe części boczne. Możesz obejrzeć wideo z montażu na: https://www.youtube.com/user/hauckfunforkids