hauck łóżeczko Sleep N Care Plus Teddy Grey

Hauck

Nowość

To łóżeczko podróżne jest wyjątkowo praktyczne dzięki opuszczanej ścianie bocznej, co umożliwia rodzicom bezpośredni kontakt z ich ukochanym, małym skarbem. Mama ma możliwość wygodnego nakarmienia malucha nie wstając z łóżka. Po złożeniu do niewielkich rozmiarów, to słodkie łóżeczko może być przenoszone w dowolne miejsce.

W bezpośredniej bliskości od samego początku. W Sleep'n Care Plus, nawet noworodki będą zawsze bezpieczne dzięki miękkiej wyściółce i urokliwej konstrukcji. Umieszczone obok łóżka rodziców, przy opuszczonej ściance bocznej tworzy doskonałe miejsce do spania dla malucha. Dzidziuś będzie wyczuwać bliskość rodzica jednocześnie śpiąc zupełnie samodzielnie, na osobnym posłaniu i mając absolutna swobodę ruchu. Kiedy mały skarb śpi niespokojnie – wystarczy wyciągnąć rękę, aby jego lub ją uspokoić. I jeszcze jedno: można bardzo szybko i łatwo wyjąć malucha i przenieść do siebie na czas karmienia – nie trzeba nawet wstawać.

Bezpieczny sen. Ścianka boczna uniemożliwia wypadnięcie dziecka podczas snu. Dodatkowe zabezpieczenie zapewnia system mocujący łóżeczko malucha z łóżkiem rodziców.

W ciągu dnia, Sleep'n Care Plus można przenieść z jednego pomieszczenia do drugiego dzięki zamocowanym kółkom. Po zamknięciu ścianki bocznej mamy pełne łóżeczko zapewniające maksymalny obieg powietrza dzięki materiałowi z siatki umieszczonemu po jego obu stronach. Wszelkie niezbędne akcesoria dziecięce lub pieluchy można przechowywać w czterech bocznych kieszeniach lub schowków pod łóżeczkiem. Dzięki tym rozwiązaniom, wszystko jest zawsze pod ręką.

Niewielkie rozmiary po złożeniu. Sleep'n Care Plus można szybko rozłożyć i złożyć do niewielkich rozmiarów wykonując zaledwie kilka ruchów; jego transport jest równie łatwy dzięki torbie. W uzupełnieniu do łóżeczka turystycznego Sleep'n Care Plus, zalecamy stosowanie wygodnego materaca Sleeper oraz dostosowanego do niego prześcieradła Bed Me 80 x 50 cm.