Hauck Łóżeczko Play'n Relax

Hauck

Nowość

To stylowe łóżeczko wygląda imponująco w każdym otoczeniu. Mały i solidny, składany towarzysz podróży nie przewraca się. Atrakcyjne wykończenie i materiał w serduszka gwarantują pozostawienie na obserwujących długotrwałego wrażenia.

Łóżeczko jest bardzo stabilne, ponieważ nasz Play’n’Relax zwęża się ku górze. Stożkowaty kształt czyni łóżeczko bardzo stabilnym i zapobiega przechyleniom. Dzięki dwukolorowej ramie i delikatnym barwom łóżeczko wygląda wspaniale dopasuje się do każdego wnętrza.

Zabierz dom wszędzie. Twoje dziecko poczuje się komfortowo w każdym miejscu dzięki naszemu łóżeczku. Będzie się czuło jak w domu, ponieważ Play’n Relax, zapewnia maleństwu przyjazne otoczenie nawet w nieznanym dotąd miejscu. Łatwo się składa i może być przewożone w użytecznej torbie. Dzięki temu Play’n Relax jest doskonałym towarzyszem podróży, odwiedzin u dziadków lub po prostu czyni z niego atrakcyjną alternatywę do spania w domu.

Doskonała zabawa i odpoczynek. Możesz użyć Play’n Relax wszędzie. Może służyć także za przenośny kojec, w którym Twoje dziecko pobawi się lub po prostu odpocznie. Maluszek może wchodzić i wychodzić z kojca przez boczne drzwi, oczywiście zamykane na suwak od zewnątrz.

Gdziekolwiek go potrzebujesz. Łóżeczko posiada kółka, więc możesz przesunąć je, gdzie tylko chcesz. Dzięki temu maleństwo może być zawsze blisko ciebie, a ty możesz spokojnie obserwować, co porabia. Gdy zapada zmrok, po prostu rozłóż Play’n Relax obok swojego łóżka i używaj go jako praktycznej powierzchni do spania.

Zawiera torbę do przenoszenia składanej podstawy. Polecamy dokupienie wygodnego materaca Sleeper i pasującego prześcieradła Bed Me o wymiarach 120x60 cm jako dodatków.