hauck łóżeczko Face to Me Beige

Hauck

Nowość

To urocze łóżeczko dla dzieci jest idealnym rozwiązaniem w przypadku łóżek sprężynowych o wysokości do 70 cm. Dzięki regulacji wysokości, Face to Me można dostosować do każdego typu łóżka. Komfortowa pozycja umożliwia mamie zajęcie wygodnej pozycji podczas karmienia piersią w nocy. Dzięki opuszczanej ściance łóżeczka, zawsze będziecie blisko malucha. Łóżeczko to jest całkowicie stabilne i umożliwia złożenie na płasko.

Regulacja wysokości. W tym miękkim łóżeczku, najmłodsi użytkownicy będą mieć poczucie bezpieczeństwa od pierwszych chwil swojego życia. W zestawie znajduje się miękki materac. Wysokość można regulować od 36 cm do 54 cm na 5 różnych poziomach. Dodatkowo, można obniżyć ściankę łóżeczka. W ten sposób, maluch będzie czuć Waszą bliskość i jednocześnie spać w oddzielnym łóżeczku z gwarancją swobody ruchu dla was obojga. I jeszcze jedno: można bardzo szybko i łatwo wyjąć malucha i przenieść do siebie na czas karmienia – nie trzeba nawet wstawać.

Bezpieczny sen. Zabezpieczenie z boku, uniemożliwia wypadnięcie dziecka. Dodatkowe zabezpieczenie zapewnia system mocujący, który łączy łóżeczko z łóżkiem rodziców.

Przewijak. W ciągu dnia, Face to Me może pełnić funkcję gondoli po zamknięciu bocznej części umożliwiając maluchowi uczestniczenie w życiu rodzinnym. Ścianka gondola jest wykonana z miękkiego pluszu, a boki z siatki gwarantującej odpowiedni obieg powietrza.

Składanie na płasko. Łóżeczko można złożyć na płasko po zdjęciu z ramy, którą następnie można także złożyć i schować w niewielkim schowku.

Uwaga: górna krawędź obniżonej ścianki łóżeczka musi zawsze znajdować się pod materacem łóżka rodziców.