hauck krzesełko Sit N Fold Circles Blue

Hauck

Nowość

W tym komfortowym, wysokim krzesełku, Wasz Maluch będzie zawsze w doskonałej pozycji – oparcie można odchylić do tyłu, a blat umożliwia regulację w głąb krzesełka. Sit N Fold to gwarancja posiłku i odpoczynku w gronie rodzinnym. Po uczcie, to wyjątkowo lekkie wysokie krzesełko można złożyć – wystarczy tylko użyć przycisku.

Wygoda i bezpieczeństwo. Wasze dziecko będzie wygodnie siedzieć na tym miękko wyściełanym foteliku z wysokim oparciem, które można rozłożyć do pozycji leżącej używając tylko jednej ręki. Malutkie nóżki znajdą podparcie na podnóżku, a przewlekane zabezpieczenie oraz 5-punktowy pas to gwarancja bezpieczeństwa malucha.

Obszerny blat na posiłki można regulować w płaszczyźnie poziomej - wsuwając i wysuwając – w celu dostosowania do wzrostu dziecka. Praktyczny kształt kubka oraz podniesione krawędzie utrzymują wszystko na swoim miejscu. Jeżeli jednak coś się rozleje – wystarczy zdjąć i umyć praktyczny blat. Ponieważ krzesełko wyposażone jest także w blat, może ono być wykorzystywane w dowolnym pomieszczeniu niezależnie od tego czy jest do dyspozycji stół, czy nie. Podczas posiłku, zabawki można przechowywać w koszyku pod siedzeniem. Podczas przerwy, blat można zawiesić na ramie z boku krzesełka.

Szybkie i proste składanie. Po zakończeniu posiłku, Sit N Fold można szybko i w prosty sposób złożyć - wystarczy wcisnąć przyciski umieszczone z boku krzesełka. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby posiadania dużego schowka; można także wziąć ze sobą krzesełko na wizytę u dziadków.