hauck krzesełko 3w1 Sit N Relax Stretch Grey

Hauck

Nowość

Jeden dla wszystkich. To wysokie krzesełko typu 3w1 combo to doskonałe, uniwersalne rozwiązanie dzięki zastosowaniu przystawki dla noworodka. Niezależnie od tego czy po czujnym okiem rodziny przy stole, czy podczas zabawy w mieszkaniu, Sit'n Relax 3w1 to wierny towarzysz na lata.

Jedzenie pod czujnym okiem – od dnia narodzin. Przystawka dla noworodków o ergonomicznych kształtach zapewnia poczucie bezpieczeństwa małemu użytkownikowi dzięki miękkiemu, przytulnemu i oddychającemu materiałowi. Regulacja wysokości umożliwia ustawienie malucha na równi z dorosłymi podczas posiłków gwarantując jednocześnie możliwość nakarmienia w przyjazny dla kręgosłupa sposób. Oparcie krzesełka dla noworodków można regulować do uzyskania odpowiedniej pozycji. Po posiłku – czas na zabawę. Maluch może chwytać zwisające elementy wykonując ruchy stymulujące jednocześnie rozwój jego motoryki.

Kołysanie i zabawa. Jeżeli maluch ma ochotę na zmianę, przystawkę można zamocować na biegunach załączonych w zestawie. Dzięki temu, nowy członek rodziny może bawić się ze swoim rodzeństwem na podłodze. Kołyska może wykonywać ruchy góra-dół lub stać nieruchomo.

Wysokie krzesełko dziecięce – posiłki na równi z dorosłymi. Kiedy maluch podrośnie i będzie siedzieć samodzielnie, można użyć przystawki wysokiego krzesełka. Wysokość i głębokość oparcia i podnóżka oraz blatu na posiłki można regulować odpowiednio do wzrostu dziecka. Dodatkowo, blat ma podniesione krawędzie I dwa wgłębienia na kubki stabilizujące je. Jeżeli jednak coś się wyleje, blat można zdjąć i umyć. 5-punktowa uprzęż i poprzeczna belka zintegrowana z siedzeniem gwarantują absolutna stabilizację malucha. Zabawki i inne akcesoria można schować w koszyku pod siedzeniem, w którym są zawsze pod ręką.

Elastyczność rozwiązania. Dzięki obrotowym kółkom, Sit'n Relax 3w1 można przemieszczać z jednego pokoju do drugiego. Jeżeli nie jest używane, krzesełko można złożyć i schować.