Hauck krzesełko Mac Baby Deluxe

Hauck

Nowość

Obiad podano! Mac Baby Deluxe zapewnia spokojne posiłki w towarzystwie całej rodziny. Nowoczesny design z małymi serduszkami i uroczymi aplikacjami z materiału wnosi powiew świeżego powietrza do każdego pomieszczenia. Po posiłku zaś wystarczy prosty trik- wysokie, drewniane krzesełko można złożyć, by czekało na ponowne użycie.

Co dziś jemy? To nie ma znaczenia, twoje dziecko cieszyć się będzie każdym daniem. Mac Baby Deluxe wspomaga chęć jedzenia. Maluszki z wielkim apetytem będą się w nim zawsze czuły wygodnie. Pomoże im w tym miękko wyłożone siedzisko z szerokim oparciem i podpórką na stopy. 5 stopniowy pas zapewnia bezpieczeństwo dziecka.

Wspólne posiłki. Dzięki Mac Baby Deluxe twoje dziecko będzie cieszyć się w trakcie wspólnych posiłków pozostając w centrum rodziny. Duży blacik oferuje miejsce na miskę, talerzyk i inne kuchenne utensylia. Podwyższona krawędź i miejsce na kubek sprawiają, że nic się nie przesuwa, nawet podczas energicznego karmienia. Jeśli coś się rozleje, łatwo można to wytrzeć. Duża podstawka może być też miejscem dla zabawek. Jeśli jej nie potrzebujesz, można ją łatwo odczepić i ukryć w koszyczku pod siedziskiem

Po prostu elastyczne. Duża podstawka jest zawsze z wami, więc nie musicie polegać tylko i wyłącznie na stole. Wysokie krzesło może być użyte w każdym pomieszczeniu.

Płaskie jak naleśnik. Krzesełko składa się, toteż można przechowywać je na niewielkiej przestrzeni. Umożliwia to także przewożenie krzesełka do babci i dziadka. Jego pojawienie się w nowym miejscu niechybnie wywoła pozytywne zamieszanie w trakcie rodzinnych przyjęć.