hauck fotelik iPro Baby Denim

Hauck

Nowość

Fotelik samochodowy iPro Baby uzyskał certyfikat zgodny z najnowszą normą i_Size R 129/02. Może on być wykorzystywany przez dzieci, których rozmiar mieści się w przedziale od 40 do 85 cm, a to oznacza długi okres eksploatacji. W połączeniu z fotelikiem iPro Kids, iPro Baby stanowi część serii fotelików samochodowych firmy Hauck. Dzięki temu, obydwa rodzaje fotelików można mocować na tej samej, uniwersalnej bazie iPro Base. To nie wszystko - iPro Baby można także stosować w połączeniu z modelami naszych wózków Apollo oraz Saturn R. Alternatywnie, używając adapterów, można je również wykorzystywać z modelami wózków, których technologia jest oparta na odpowiednikach Maxi Cosi.

Fotelik samochodowy dla niemowląt iPro Baby charakteryzuje się szczególnie wysokim poziomem bezpieczeństwa dzięki wielowarstwowej strukturze Multi Layer Safety Concept wykonanej z różnych materiałów pochłaniających energię. Zabezpieczają one głowę, szyję, klatkę piersiową oraz okolice jamy brzusznej.

Dodatkowo do produkcji wykorzystano wysokiej jakości, oddychający materiał ze stretchu zapewniający wysoki komfort małym podróżnikom. Zintegrowana, 3-punktowa uprząż posiada opcję regulacji wysokości i umożliwia dopasowanie do wzrostu dziecka. Wyściółka z boku umożliwia stosowanie zależności od potrzeb, jest łatwa do zdjęcia, podobnie jak wkładka dla noworodka. iPro Baby jest lekki, niekłopotliwy w transporcie nawet z dzieckiem, podczas gdy wysokiej jakości uchwyt wykonany z aluminium posiada miękkie, wykończenie tapicerowane.

Montaż iPro Baby w samochodzie jest możliwy przy użyciu 3 punktowego pasa dostępnego w pojeździe lub oddzielnej bazy iPro, która przeznaczona jest do pojazdów ze złączem ISOFIX lub siedziskami i-Size.

Nasza rekomendacja! Mieszaj i dopasowuj. Korzystając z iPro Base w połączeniu z fotelikiem samochodowym iPro Baby, można następnie ją wykorzystać do montażu fotelika samochodowego iPro Kids.

iPro Baby to doskonałe uzupełnienie naszych wózków i zestawów serii Apollo / Apollo Duo oraz Saturn R / Saturn R Duo. Po połączeniu, oferują one możliwość zbudowania niezwykle zwrotnego systemu Shop'n Drive. Fotelik samochodowy można zdjąć używając w tym celu tylko jednej ręki, bez budzenia malucha podczas przenoszenia go z wózka do samochodu.