hauck Bodyguard Pro black/black

Hauck

Nowość

Bodyguard Pro zapewnia Twojemu maksymalne bezpieczeństwo dzięki innowacyjnemu systemowi Crash-Absorbing. To rosnący wraz z dzieckiem, należący do Groupy II/III fotelik samochodowy dla dzieci w wieku 3-12 lat ważących od 15 do 36kg. Bodyguard PRO został pozytywnie zaakceptowany zgodnie z regulacją ECE 44/04 i pasuje do każdego rodzaju siedzeń samochodowych wyposażonych w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa.

System ISOFIX CONNECT. Fotelik Bodyguard PRO łatwo i szybko wpiąć w znajdujący się w samochodzie system ISOFIX. Dzięki temu fotelik znajduje się zawsze we właściwej pozycji. Jest zawsze odpowiednio zabezpieczony, nawet, gdy nikt w nim nie siedzi. Bodyguard Pro wyposażono w system Crash-Absorbing. Pianka Memory foam wraz z poduszeczką zapewnia optymalną ochronę główki. Ta dodatkowa warstwa pochłania wstrząsy. Cały system wzmocnień doskonale pochłania także wstrząsy boczne. Fotelik Bodyguard Pro wyposażono także w nowy system kieszeni powietrznych, co dodatkowo pochłania wstrząsy, bo powietrze w czasie zderzenia ucieka w całkowicie kontrolowany sposób.

Rośnijmy razem. Bodyguard PRO rośnie wraz z Twoim dzieckiem, bo w naszym foteliku istnieje możliwość indywidualnego dostosowania go do wzrostu dziecka. Wszystkich ustawień możesz dokonać jedną ręką, by podróż stała się jak najprzyjemniejsza. Zagłówek posiada 7 możliwych wysokości. Wraz ze zmianą ustawień zagłówka zmienia się też szerokość skrzydełek bocznych. Ustawienie pozycji leżącej także jest wyjątkowo łatwe i można tego dokonać jedną ręką. Ustawienie oparcia pod kątem zapobiega przesuwaniu się i opadaniu główki dziecka w czasie jazdy. Prowadnica pasów bezpieczeństwa została przystosowana do pasów biegnących po przekątnej. Utrzymuje to pas we właściwym miejscu, nie na szyi dziecka.

Usiąść komfortowo. Do wykonania fotelika użyliśmy materiałów wysokiej jakości, rozciągliwych i oddychających, by maleństwo czuło się w tym foteliku wygodnie. Materiały te są odporne na wilgotnienie, możne je także wyjąć i uprać.

Wszystko pod ręką. W standardowym uchwycie na napoje można śmiało przechowywać butelkę. Możesz też wybrać, czy trzymak ma znajdować się po prawej lub lewej stronie fotelika, w zależności od tego, jak Twojemu dziecku będzie wygodniej.

System ISOFIX Tak
Montaż za pomocą pasa bezpieczeństwa Tak
Montaż przodem do kierunku jazdy Tak
Regulacja wysokości zagłówka Tak