hauck Autoclose'n Stop

Hauck

Nowość

Ta samozamykająca się bramka jest idealnym rozwiązaniem jeżeli nie chcesz żeby eksplorujące dziecko Cię stresowało. Dzięki opatentowanemu magnetycznemu domknięciu i podwójnemu systemowi otwierania, Ty i Twoje dziecko jesteście zawsze po bezpiecznej stronie.

Ta bramka zamyka się sama dla większego spokoju ducha i bezpieczeństwa. To idealne rozwiązanie dla zabezpieczenia Twojego domu jak tylko maluch zacznie badać swoje otoczenie. Autoclose’n Stop ma bardzo szczególne właściwości. Opatentowany magnetyczny domyk automatycznie zamknie drzwi niezależnie od kąta otwarcia. Podwójne otwarcie z dwukolorowym znacznikiem gwarantuje dodatkową ochronę, również wizualną. Kiedy jest czerwony to drzwi są otwarte, kiedy zielony to bezpiecznie zamknięte.

Ta bramka może być zainstalowana w każde drzwi o przejściu między 75-80cm. Montaż jest szybki i prosty. Brama jest zamocowana na swoim miejscu za pomocą śrub regulacyjnych. Nie wymaga żadnych narzędzi ani wiercenia.

Metalowa bramka jest łatwa do otworzenia jedną ręką jeżeli potrzebujesz przez nią przejść. Sama się automatycznie i bezpiecznie zamknie. To gwarantuje, że Twoje dziecko, ale również zwierzęta, będą zawsze w zamkniętym otoczeniu.

Można dodatkowo dokupić rozszerzenia o szerokości 9 i 21cm. Możliwe są następujące kombinacje:

Bramka bez rozszerzeń: 75 - 80cm

Bramka + 9cm rozszerzenie: 84 – 89cm

Bramka + 21cm rozszerzenie: 96 – 101cm

Zwróć uwagę!

Produkt ten jest bramą samonastawną. Przechylając bokiem bramkę, poprawnie dokręcając śruby mocujące w ramie możliwe jest bezpieczne ustawienie i równoległe mocowanie bocznych części w obszarze mechanizmu zamykającego.